خدمات ما

ارائه انواع اسکناس، تامین حواله های ارزی برای بازرگانان و همچنین خدمات کارگزاری برای صرافان، پرشیا ارز را در جایگاه متفاوتی نسبت به رقبای داخلی قرار داده است.

خدمات خرید

خریداسکناس ازاشخاص حقیقی و حقوقی مطابق دستورالعمل بانک مرکزی صورت می گیرد.

خدمات فروش

فروش اسکناس به اشخاص حقیقی و حقوقی بر اساس فهرست مصارف ارزی خدماتی و با رعایت مقررات ارزی و مبارزه با پولشویی صورت می گیرد.

اسکناس

در پرشیا ارز، شما امکان خرید و فروش همه اسکناس های معتبر دنیا را دارید.

خدمات حواله های سنا

خدمات ارسال حواله های ارزی از ایران به سراسر جهان و دریافت حواله های از اقصی نقاط دنیا مطابق قوانین و مقررات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سامانه سنا در این صرافی انجام می پذیرد.

خدمات حواله های نیما

در حال حاضر نظام یکپارچه معاملات ارزی تحت عنوان سامانه نیما تنها راه تامین ارز واردکنندگان می باشد.
واردکنندگان کالا می توانند پس از ثبت درخواست ارز مورد نیاز خود در سامانه تجارت ایران، خرید ارز خود را در سامانه نیما از طریق صرافی ها تامین نمایند. بازرگانان و واردکنندگان محترم می توانند با انتخاب این صرافی با کد سامانه نیما به شماره 14497 بنام تضامنی شهرام گلخندان و شرکاء بعنوان صرافی عامل خرید ارز خود را از این صرافی انجام دهند.

کد سامانه نیما :

بازرگانان و واردکنندگان محترم می توانند با انتخاب این صرافی با کد سامانه نیما به شماره 14497 به نام تضامنی شهرام گلخندان و شرکا به عنوان صرافی عامل خرید ارز خود را از این صرافی انجام دهند.

کارگزاری ارزی در سطح بین الملل

انجام کارگزاری و ارائه ی خدمات ارزی برون مرزی از طریق کارگزاران مطابق قوانین و مقررات ارزی به صرافی های همکار و بازرگانان از جمله خدمات این صرافی می باشد.

کارگزای ارزهای بین المللی

ما برای مشتریان خود امکان دریافت و پرداخت وجوه ارزی در تمام نقاط جهان را از طریق کارگزاران معتبر فراهم نموده ایم.

ارائه پیشنهاد فروش ارز به مشتریان

تسهیل خرید و فروش ارزهای سنا و نیما، پلی مطمئن میان عرضه کنندگان و متقاضیان

ارائه خدمات تبادلات مالی بین الملل

انجام مشاوره و پیشنهاد راه حل های تبادلات مالی و بانکی به اقصی نقاط جهان از جمله خدمات این صرافی به مشتریان خود می باشد.